Siemens

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasovéhodesignu a lidského důvtipu. Osvědčená německá kvalita a pokročilé funkce vám umožní překonat každé očekávání. Mimořádně flexibilní a inteligentní spotřebiče Siemens se snadno ovládají a dokážou předvídat vaše potřeby. Seznamte se s budoucností.

Součásti technologie Home Connect Řada vestavných spotřebičů studioLine

Chlazení

Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu – chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Od nejmenších vestavných chladniček až po impozantní side-by-side modely – všechny vám poskytnou čerstvost a pohodlí.

bosch homeconnect

Mytí nádobí

Myčky Siemens nabízejí víc než jen čisté nádobí – inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu.

bosch homeconnect

Odsavače

Vnímáte je, ale neslyšíte. Výkonné a zároveň tiché odsavače par značky Siemens. Pokud jde o design, Siemens spoléhá na sofistikovaný vzhled s nadčasovými čistými liniemi a kvalitními materiály, jako jsou hliník, nerez a sklo. Tyto kombinace dělají design odsavačů Siemens atraktivní. Díky mnoha chytrým funkcím a vysokému výkonu vám pomůžou odstranit nepříjemné kuchyňské pachy.

bosch homeconnect

Trouby

Méně času na přípravu. Více času na připravené jídlo. Vestavné trouby Siemens jsou univerzální a díky modernímu designu působivě stylové. Můžete je umístit nezávisle na varné desce, například do výklenku pod pracovní plochu nebo do vysoké kuchyňské skříňky. Vyberte si z široké nabídky přesně tu vaši a objevte nové možnosti vaření.

bosch homeconnect

Varné desky

Varné desky Siemens se díky nejmodernějším technologiím a funkcím přesně přizpůsobí vašim potřebám. S deskami o rozměrech 60 cm – 90 cm, můžete připravovat svá oblíbená jídla rychle a jednoduše.

bosch homeconnect