Interiér rodinného domu Praha

Kompletní realizace interiéru – Praha

Realizace kompletního interiéru v Praze. Atypická výroba nabytku, dodávka luxusní kuchyně next125, zakázková výroba skleněných konstrukcí, dodávka vybavení koupelen a kompletního osvětlení. Jako bonbónek realizace venkovní kuchyně ze žárového zinku. Vše dopadlo na jedničku a majitelé jsou spokojeni. Na tuto realizaci jsme velmi pyšní.
Mám zájem o podobnou realizaci

Soukromý interiér – Plzeň

Realizace kompletního interiéru bytu 2+kk v Plzni. Montáž laminátové podlahy světlé barvy pro projasnění interiéru. Dveře v podobném odstínu s podlahou zajímavé materiálem s reliéfem. Na kuchyňské lince a obýváku použiti stejné materiály a to kombinace moderní bílé a přírodního dřeva. Ložnice laděna do příjemných teplých barev. V chodbě navrženo řešení pro skrytí pračky a sušičky do vestavené skříně. Koupelna navržena a realizována v moderní kombinaci lesklých bílých dlaždiček a černé mozaiky. Návrh zrcadla s dekorativním led osvětlením. Dodávka osvětlení a designových lustrů značek Pedrali a Artemide.
Mám zájem o podobnou realizaci

Soukromý interiér – Praha – Kunratice

Realizace kompletního interiéru dle návrhu našeho studia. Dodávka kuchyně značky next125 s deskou z umělého kamene a se spotřebiči Miele. Návrh a dodávka obývacího pokoje, ložnice, dětských pokojů a zádveří. Realizace skleněného schodiště s nerezovými prvky. Dodávka designového osvětlení značky Artemide.
Mám zájem o podobnou realizaci